مدیر دفتر موسیقی انتخاب شده است

مدیر دفتر موسیقی انتخاب شده است

علی مرادخانی معاون هنری وزارت ارشاد با اشاره به اینکه مدیر دفتر موسیقی هفته آینده اعلام می شود، اعلام کرد بهتر است مدیران از داخل وزارتخانه انتخاب و منصوب شوند.
علی مرادخانی معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  گفت: مدیرکل دفتر موسیقی هفته پیش رو مشخص می شود که البته ترجیح می دهم فعلا نام گزینه انتخابی را اعلام نکنم.

وی ادامه داد: یکی از مشکلات ما در سال های اخیر در وزارت ارشاد این بوده که شاهد حضور افراد مختلفی بوده ایم که به سمت های مدیریتی منصوب شده اند و بعد از پایان مدیریتشان از وزارتخانه رفته اند. در طول سال های اخیر چند مدیر را سراغ دارید که از داخل وزارتخانه بر مسند نشسته باشد. متاسفانه بیشتر این مدیران افراد مهاجری بودند که مدتی به عنوان مدیر فعالیت کرده و بعد هم با همه تجربیاتشان، وزارتخانه را ترک کرده اند. تلاش ما این است که شرایطی فراهم کنیم که از درون وزارتخانه نیروهایی برای مدیریت بخش های مختلف وزارتخانه تربیت شوند.

مرادخانی متذکر شد: هیچ ایرادی ندارد که رئیس اداره، مدیرکل و حتی معاون وزیر از درون وزارتخانه برای مدیریت انتخاب شود، حتی با وجودی که می دانم پست وزارت، پستی سیاسی است، اما موجب خوشبختی است که حتی وزیر ارشاد هم از درون خود وزارتخانه انتخاب شود، چون لازم است فردی که مدیر می شود فضای درونی و مناسبات وزارتخانه را به شکل دقیقی بشناسد.

معاون هنری وزارت ارشاد در پایان صحبت هایش یادآور شد: ما باید جریانات درونی مان در وزارتخانه به شکل مویرگی جریان داشته باشد، نه اینکه یک نفر از بیرون وارد شود و بعد از یک سال تازه با فضای کار آشنا شود و افراد تحت مدیریت وی نیز بعد از مدتی با او و برنامه هایش همسو شوند. امیدوارم بتوانیم در این زمینه موفق عمل کنیم چون این موضوع جزو اهداف اصلی من در معاونت هنری است که البته نمی دانم تا چه حد بتوانم آن را عملی کنم.


نظر شما برای “مدیر دفتر موسیقی انتخاب شده است”

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.

همه چیز درباره «اینگرید برگمن»، ستاره تکرار نشدنی
اکبر عبدی: فیلم مهران مدیری زشت و بد بود!
«دنی ترخو»؛ از زندان تا هالیوود
معرفی هتل‌های ایران: هتل‌های ارومیه
آبشار زمرد، پدیده ای بکر در جنگل حویق
معرفی هتل‌های ایران: هتل های قزوین
معرفی هتل‌های ایران: هتل‌های سرعین
سفر بیش از ۴میلیون نفر به خراسان‌رضوی
راز خاص بودن «سفرنامه ناصرخسرو»
پیشکشی‌های کاخ گلستان به گردشگران نوروزی