اعمال حداکثر مجازات برای گران‌فروشی

اعمال حداکثر مجازات برای گران‌فروشی

ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با صدور اطلاعیه‌ای از اعمال حداکثر مجازات برای هرگونه تخلف و گران‌فروشی مراکز خدمات گردشگری و سفر در تعطیلات نوروز خبر داد. ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با صدور اطلاعیه‌ای در راستای سیاست‌های اتخاذ شده در امر تثبیت قیمت بسته‌های سفر و برنامه‌های فروش تور و نیز رعایت نرخ تاسیسات اقامتی در نوروز ٩۵، اعلام کرد که با هرگونه تخلف احتمالی و گران‌فروشی خدمات در واحدهای مرتبط با صنعت گردشگری مطابق با حداکثر مجازات‌های پیش‌بینی‌شده در آیین‌نامه‌ مربوطه رفتار خواهد شد.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: بدیهی است با توجه به حساسیت مقطع زمانی نوروز و ضرورت کنترل تناسب منطقی عرضه و تقاضا، مسؤولیت اصلی پیگیری و نظارت بر اجرای این اطلاعیه برعهده مدیران کل میراث فرهنگی، صنایع‌ دستی و گردشگری استان‌ها به‌عنوان دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر خواهد بود.

انتظار می‌رود با همکاری، مشارکت و نظارت دقیق تمام دستگاه‌های عضو ستادهای اجرایی استان‌ها، تلاش ارزشمند و بی‌وقفه مسؤولان ذی‌ربط در تأمین و حفظ حقوق مسافران و هموطنان عزیز، کسب نتایج و دستاوردهای مقبول در اجرای برنامه‌های نوروزی موجب شود.

ستاد هماهنگی خدمات سفر، سامانه جامع اطلاعات گردشگری را به شماره تماس ۰۹۶۲۹ برای طرح و رسیدگی به شکایت‌ها اختصاص داده است.


نظر شما برای “اعمال حداکثر مجازات برای گران‌فروشی”

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.

کشف راز جسد رها شده دختر ۱۵ ساله در جنگل
کشف اجساد یخ زده زن و شوهر کوهنورد
تازه‌ترین اطلاعات از وضعیت جوی و ترافیکی کشور
چرا خودروی پلیس آتش گرفت؟
آلودگی هوا میدان دید را در تهران کاهش داد
عشق‌های خیابانی، اشک‌های پشیمانی
دیوارها و معابر شهر در محاصره کاغذ پاره‌های تبلیغاتی
ترافیک نیمه سنگین در محور ایلام – مهران
مسمومیت ۱۰ شهروند تهرانی با گاز
هشدارپلیس به صنوف دراستفاده ازعناوین بیگانه برای نامگذاری مغازه ها