برانکوی پرسپولیس در مسیر مورینیو

برانکوی پرسپولیس در مسیر مورینیو

شانس برانکو برای سومین قهرمانی در لیگهای مختلف باشگاهی زیاد است.برانکو ایوانکویچ از تعطیلی لیگ ایران برای سفری کوتاه به کرواسی استفاده کرده است. او  در فرودگاه درباره تیم ملی کرواسی عنوان کرد این تیم باید برای قهرمانی در یورو آماده شود و ابزار رسیدن به این مهم را دارد.

تیم برانکو با ۴ امتیاز کمتر از استقلال در رده سوم لیگ برتر قرار دارد و یکی از شانس های قهرمانی است. در صورتی که برانکو به قهرمانی در لیگ ایران برسد، در ۳ لیگ مختلف قهرمانی را تجربه کرده است. او قبلا با شاندونگ در لیگ چین و با دینامو در لیگ کرواسی به قهرمانی در لیگ رسیده است و در صورتی که در ایران هم با پرسپولیس به قهرمانی در لیگ برسد، سومین قهرمانی در لیگ را تجربه خواهد کرد و می توان گفت او در مسیر مورینیو قرار گرفته است.
مورینیو همراه پورتو، اینتر(۲ بار)، رئال مادرید و چلسی (۳ بار) قهرمانی در ۴ لیگ مختلف را کسب کرده است و قبلا ایویچ نیز از مربیان کروات به این مهم رسیده بود و برانکو می تواند با قهرمانی در ایران به این افتخار برسد.
کرواسی یکی از تیم هایی است که می توان از آن به عنوان تیمی که توانایی شکست مدعیان را دارد نام برد، حضور بازیکنانی چون مودریچ، پرسیچ، ادواردو و راکیتیچ در این تیم باعث شده است تا آنها به تیمی خطرناک برای مدعیان محسوب شود.


نظر شما برای “برانکوی پرسپولیس در مسیر مورینیو”

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.

شکست خانگی انگلیس مقابل هلند
پیروزی پر گل فرانسه مقابل روسیه
کی‌روش: باید خوشحال باشم اما نیستم!
احتمال هم گروهی ایران و عربستان در دور نهایی!
تمامی مدعیان در روز آخر مقدماتی جام جهانی در آسیا صعود کردند
صدرنشینی و صعود دلچسب در تهران
آلمان ۴-۱ ایتالیا؛ انتقام دستگرمی
جزئیاتی که پرسپولیسی ها را به سفر نوروزی عمان رساند
کاپیتانی حاج‌صفی بزرگترین عیدی من بود
عزیزی: باید از کی روش حمایت کنیم