تازه‌ترین اطلاعات از وضعیت جوی و ترافیکی کشور

تازه‌ترین اطلاعات از وضعیت جوی و ترافیکی کشور

سازمان هواشناسی در اخطاریه ای اعلام کرد که بدنبال بارش باران و برف در بیشتر مناطق کشور ، احتمال آبگرفتگی معابر ،سیلابی شدن مسیلها ،رودخانه ها و اختلال در تردد جاده های کوهستانی وجود دارد.سازمان هواشناسی: براساس این اخطاریه در روز سه شنبه در استانهای بوشهر، هرمزگان، خوزستان، فارس، یزد، اصفهان، قم، شمال خراسان رضوی و جنوب کرمان باران همراه با رعد و برق و وزش باد و در استانهای گلستان، مازندران، خراسان شمالی، سمنان، لرستان، همدان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، مرکزی و دامنه های البرز در قزوین، البرز و تهران باران و برف می بارد .

در روز چهار شنبه بارش باران و برف در شرق مازندران، گلستان، خراسان شمالی، خراسان رضوی؛ بارش باران گاهی با رعد و برق و وزش باد در خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، هرمزگان و جنوب کرمان
همچنین روزهای سه شنبه و چهار شنبه در کرمان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و از بعد از ظهر روز سه شنبه و طی روز چهارشنبه در قزوین، البرز، قم و تهران وزش باد شدید پیش بینی می شود.

سازمان هواشناسی توصیه کرده برای کاهش خسارات احتمالی تمهیدات لازم بکار گرفته شود.

مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور نیروی انتظامی از ترافیک نیمه سنگین در محورهای شمال کشور از جمله کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه، باند شمالی تهران-کرج و همچنین محور قم-سلفچگان و آزادراه تهران-قم خبر داده است.

در محورهای اردبیل- خلخال و اردبیل- آستارا در استان اردبیل و در ارتفاعات محور کندوان در استان مازندران هم بارش برف گزارش شده است .

براساس گزارش مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور نیروی انتظامی در اکثر محورهای استانهای البرز، اصفهان، مازندران، فارس و تهران بارش پراکنده باران ادامه دارد.

این مرکز ترافیک در سایر محورهای مواصلاتی کشور را روان توصیف کرد.

بارش نزولات جوی تا اواخر روز چهارشنبه هفته جاری در بیشتر نقاط کشور پیش بینی شده است .


نظر شما برای “تازه‌ترین اطلاعات از وضعیت جوی و ترافیکی کشور”

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.

کشف راز جسد رها شده دختر ۱۵ ساله در جنگل
کشف اجساد یخ زده زن و شوهر کوهنورد
اعمال حداکثر مجازات برای گران‌فروشی
چرا خودروی پلیس آتش گرفت؟
آلودگی هوا میدان دید را در تهران کاهش داد
عشق‌های خیابانی، اشک‌های پشیمانی
دیوارها و معابر شهر در محاصره کاغذ پاره‌های تبلیغاتی
ترافیک نیمه سنگین در محور ایلام – مهران
مسمومیت ۱۰ شهروند تهرانی با گاز
هشدارپلیس به صنوف دراستفاده ازعناوین بیگانه برای نامگذاری مغازه ها