آخرین آمار فروش فیلم‌های اکران نوروزی

آخرین آمار فروش فیلم‌های اکران نوروزی

فیلم‌های اکران نوروزی در روز گذشته مجموعا ۲۷۹ میلیون ۵۰۰ هزار تومان در تهران فروش داشته‌اند.

حبیب اسماعیلی مدیر رسانه فیلمسازان که پخش دو فیلم «من سالوادور نیستم» و «کفش هایم کو؟» را بر عهده دارد  گفت: «من سالوادور نیستم» منوچهر هادی پنج شنبه ۹۵ میلیون در تهران فروش داشت که مجموع فروش‌اش در ۳۰ سینما به یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان رسید و در شهرستان‌ها نیز به یک میلیارد رسیده است.

وی با ارائه اولین آمار فروش «کفش هایم کو؟» کیومرث پوراحمد اظهار کرد: این فیلم با ۱۸ سینما تقریبا کار خودش را از پنج شنبه آغاز کرد که روز گذشته حدود ۱۰ میلیون فروخته است و رفته رفته طرفداران خودش را پیدا خواهد کرد.

امیر قطبی از فیلمیران هم که دو فیلم «ابد و یک روز» سعید روستایی و «بادیگارد» ابراهیم حاتمی‌کیا را روی پرده دارد گفت: «ابد و یک روز» در دو روز ۱۲۰ میلیون در ۲۳ سینمای تهران فروش داشته که ۶۲ میلیون به پنج شنبه اختصاص دارد. «بادیگارد» هم فروش دو روزش در ۲۷ سینمای تهران به ۹۷ میلیون رسیده که روز گذشته ۵۵ میلیون بوده است.

سعید خانی که پخش «خشم و هیاهو» هومن سیدی را بر عهده دارد مجموع فروش این فیلم را طی دو روز در ۱۵ سینمای تهران ۲۲ میلیون تومان اعلام کرد و ۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزارتومان آن را متعلق به پنج شنبه دانست.

مختاری از هدایت فیلم هم درباره فروش «پنجاه کیلو آلبالو» گفت: مجموع فروش این فیلم طی دو روز در ۲۶ سینمای تهران ۷۰میلیون تومان بوده است که ۴۵ میلیون آن به روز گذشته اختصاص دارد.


نظر شما برای “آخرین آمار فروش فیلم‌های اکران نوروزی”

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.

همه چیز درباره «اینگرید برگمن»، ستاره تکرار نشدنی
اکبر عبدی: فیلم مهران مدیری زشت و بد بود!
«دنی ترخو»؛ از زندان تا هالیوود
معرفی هتل‌های ایران: هتل‌های ارومیه
آبشار زمرد، پدیده ای بکر در جنگل حویق
معرفی هتل‌های ایران: هتل های قزوین
معرفی هتل‌های ایران: هتل‌های سرعین
سفر بیش از ۴میلیون نفر به خراسان‌رضوی
راز خاص بودن «سفرنامه ناصرخسرو»
پیشکشی‌های کاخ گلستان به گردشگران نوروزی