فرصت گالری‌گردی در تهران را از دست ندهید

فرصت گالری‌گردی در تهران را از دست ندهید

نمایشگاه‌های برپاشده در چند گالری معتبر در تهران، فرصت مناسبی برای علاقه‌مندان ساکن شهرستان‌هاست تا از آثار هنری شاخص دیدن کنند.

مهدی حسینی درباره‌ی بهترین اتفاقی که می‌تواند در انتظار حوزه هنرهای تجسمی ایران در سال ۹۵ باشد، اظهار کرد: بهتر است مسؤولان به جای این‌که به صورت مسائل توجه کنند، به کیفیت فعالیت‌ها در این بخش بپردازند. ما گالری‌های زیادی در تهران داریم که گاهی در آن‌ها آثار بدون ارزش و اصالت به‌نمایش گذاشته می‌شوند یا مجوزهای زیادی برای آموزشگاه‌های هنری صادر شده که کیفیت لازم را ندارند.

او ادامه داد: در حال حاضر روی بالا بردن آمار و افزایش تعداد گالری‌ها، آموزشگاه‌ها و نمایشگاه‌ها، بیشتر تمرکز شده تا بالا بودن ارزش و کیفیت آثار، در این شرایط آنچه ارائه می‌شود معمولا آماری و سطحی است.

این هنرمند و پژوهشگر همچنین بیان کرد: نوروز فرصت مناسبی برای مردم شهرهای دیگر است تا با حضور در تهران، از برنامه‌ها و نمایشگاه‌ها در گالری‌های معتبر پایتخت دیدن کنند.

حسینی افزود: این گالری‌ها میزبان علاقه‌مندانی هستند که فرصت و امکان دیدن آثار هنری را در طول سال نداشته‌اند و در نوروز می‌توانند با سر زدن به گالری‌هایی که آثار هنری را در نمایشگاه‌های گروهی و مروری بر آثار به‌نمایش گذاشته‌اند، یک بازدید هنری خوب داشته باشند.


نظر شما برای “فرصت گالری‌گردی در تهران را از دست ندهید”

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.

همه چیز درباره «اینگرید برگمن»، ستاره تکرار نشدنی
اکبر عبدی: فیلم مهران مدیری زشت و بد بود!
«دنی ترخو»؛ از زندان تا هالیوود
معرفی هتل‌های ایران: هتل‌های ارومیه
آبشار زمرد، پدیده ای بکر در جنگل حویق
معرفی هتل‌های ایران: هتل های قزوین
معرفی هتل‌های ایران: هتل‌های سرعین
سفر بیش از ۴میلیون نفر به خراسان‌رضوی
راز خاص بودن «سفرنامه ناصرخسرو»
پیشکشی‌های کاخ گلستان به گردشگران نوروزی